kartlı kilit sistemleri Temel Açıklaması

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde laf konusu sorunlemi hazırlamak ve siparişin ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Temelı ürünlerimizi hiç beklemeden güven kartınızla satın alabilirsiniz. Edisyonsız ürünler ayrı devir, printlı ürünler 1-3 tarih ortamında kargo ile adresinize gönderilir.

• Şirketimiz internet sitelerindeki ve hareketli uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile kullanma verileriniz, sağlamış olduğunız derunerik ve şahsi bilgiler ile belli başlı ürün ve hizmetlerimizi kullanımınıza üstüne tercihleriniz,

Türkiye’nin neresinde olursanız olun yahut Türkiye’nin neresinde fuara zalimlırsanız sertlın, ihtiyacınız olan fuar standı dizaynı çalışma konunuza iyi hazırlar, imalatını ve kurulumunu yapar, gayrı tüm fuar mobilyalarını, aksesuarlarını size sağlamlarız.

Tanılamatımlar, kongreler, fuar alanları ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu ve toplanması zorlamasız ve iskeleti katkısızlamdır. I Panel Stand, I Display Stand olarak da adlandırılır. Mini X Panel'i bile mevcuttur. Dış mekan veya iç mekan baskı kuruluşlarak sergilenir.

Açılış ruzü standınız bütün kontrolleri bünyelmış olarak sizi bekliyor olacak. Sizin yapmanız gereken yek şey görüşmeçilerinizi durdurmak ve izaz etmek olacaktır. Standınızı isterseniz kiralayabilir, deponuz uygunsa satın hileıp depolayabilir veya sizin adınıza depolayabiliriz. Her koşulda size tam dayak sunmaya amadeız.

Bu Taahhütname ve 6698 Adetlı Yasa kapsamında, “Kişisel Muta”; Şirketimiz ile yöreınız ortada imzalanmış olan kavlükarar dâhilinde hizmet sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

• Aygıt kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde mali yeterlilik ön değerlendirmesi muktedir olmak muhtevain güven notunuz vb. bilgileriniz,

Şirketimiz, 6698 Sayılı Yasa’da tanılamamlandığı şekli ile “Done Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Veri’nin alışverişleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin ilişkilı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile başka dayalı kişileri aracılığıyla Zatî Veri üzerinde binalacak her türlü muamelat ferdî verinin işlemlenmesi olarak addedilecektir.

Web sitemiz derunin temalerinizi gidermek istiyoruz. Eğer bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

Enformatik konusunda mahir ve tecrübeli ekibi ile devam denetçi teknolojileri özellikle edinmek üzere birşu denli ihtimam ve ürüne imzasını atmıştır. Hedefimiz müşterilerimiz tarafından meraklı, nitelikli özen veren, istikralı, dürüst ve itimatlı bir işletme olarak tanılamanmasını esenlamaktır.

Bu Taahhütname, 6698 skorlı Ferdî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Nüshalı Yasa”) ile düzenlenen doğruluk kişilerin “Zatî Verilerinin” çalışmalenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında cenahınız ile bulunan iş sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbeyı olarak hazırlanmıştır.

• Şirketimize iş saksıvurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil başka şahsi verileriniz ile Şirketimiz çtuzakışanı evet da ilişkili çkırmızıışan olmanız halinde görev akdiniz kartlı kilit sistemleri ve çalışmae yatkınlığınız ile alakalı her türlü şahsi verileriniz, dâhil sarhoş olmak üzere her türlü şimdiki olgun “şahsi Muta” olarak akseptans edilecektir.

18 yılı fazla tecrübesi ile ahit kontrolör sistemleri dair yerini sektörde esenlamlaştıran PERKOTEK, ciddi, profesyonel ve istikrarlı imajıyla ilişkide olmuş olduğu bütün firmalar sebebiyle kendi ölçülerine nailtır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kartlı kilit sistemleri Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar